شرکت طراحی Nill Developers

شرکت طراحی توسعه نیل در زمینه های مختلف طراحی سایت و گرافیک فعالیت می کند که برگرفتن علوم جدید و استفاده از بروزترین ابزار و متد های روز را سر لوحه کار خود قرار داده و هدف این گروه درک و تامین خواسته های شما با بالاترین کیفیت روز دنیاست.

گستره فعالیت گروه ما

گستره فعالیت شرکت نیل شامل طراحی صفر تا صد پک یک استارتاپ می شود به نحوی که از شروع استراتژی و پلن های شرکت خود تا طراحی برند و هویت بصری و در نهایت ساخت سایت، اپ و همینطور تبلیغات در کنار شماست و در همه این روند شما را همراهی می کند.

خدمات ما
خدمات گروه توسعه نیل

طراحی هویت بصری

شامل طراحی لوگو یا برند شخصی یا تجاری به همراه پک ست اداری و کارت ویزیت و همچنین Case Study آن است

طراحی رابط کاربری

طراحی تمامی بخش های یک رابط و تجربه کاربری به همراه پروتوتایپ به کمک نرم افزار های بروز. مسلط به دیزاین سیستم های روز دنیا و پیروی از اصول طراحی در تمامی مراحل.

تدوین و موشن

تدوین ویدیو و پروژه های شما و همچنین ساخت لوگو موشن و پروژه های مختلف موشن گرافی در سبک های مختلف با استفاده از بهترین پکیج ها و کامپوننت های مد روز.

طراحی وبسایت

طراحی و توسعه وبسایت ها بر پایه جدیدترین فریمورک روز (NextJs) و ارائه وب اپلیکیشن (PWA)

توسعه سرویس

طراحی و توسعه سامانه های پشتیبان تمام اتوماتیک ارائه دهنده سرویس های وبسایت (Back-end) طبق استاندارد مایکروسافت و Asp.Net

طراحی و مدلینگ سه بعدی

مدلینگ و تکستچرینگ به کمک Blender یا Unreal Engine برای پروژه های تبلیغاتی، بازی سازی، انیمیشن سازی و یا ... در خروجی های مختلف.

تیم ما
اعضای گروه نیل
تصویر پروفایل محمد نظری
تصویر پروفایل پیمان کلانی
پروژه های بسته شده
co image
co image
co image
co image
co image
co image
ارتباط با ما
ثبت نظر یا پروژه جدید

ثبت نظر


درخواست انجام پروژه